Barion Pixel

Doprava a platba

SLOVENSKO

Doručenie na adresu – KURIÉR

do   4,9 kg        4,6 €
do   9,9 kg        5 €
do 14,9 kg        5,5 €
do 19,9 kg        6 €
do 29,9 kg        7 €
do 39,9 kg        8 €
do 49,9 kg        9,5 €

DODANIE ZÁSIELKY

Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť. Tovar je spravidla doručený do 24 hodín od expedovania zásielky. Každá objednávka bude doručená kuriérom na Vami uvedenú adresu doručenia v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 hod. Pri doručení zásielku vizuálne prekontrolujte, či nie je poškodená. Všetky objednávky skladom expedujeme od nás čo najskôr – od 24 do 48 hodín v pracovné dni. Pri platbe prevodom na účet – predfaktúra, expedujeme tovar až po prijatí platby, o čom budete informovaní emailom. Podľa objemu objednávky môže byť zásielka rozdelená do viacerých balíkov.


PACKETA SK

do 4,9 kg          3,8 €

DODANIE ZÁSIELKY

Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť Packeta – Zásielkovňa na ich výdajné miesto, alebo do Z-boxu. Tovar je spravidla doručený do 72-96 hodín od expedovania zásielky. Pri doručení zásielku vizuálne prekontrolujte, či nie je poškodená. Všetky objednávky skladom expedujeme od nás čo najskôr – od 24 do 48 hodín v pracovné dni. Pri platbe prevodom na účet – predfaktúra, expedujeme tovar až po prijatí platby, o čom budete informovaní emailom. Podľa objemu objednávky môže byť zásielka rozdelená do viacerých balíkov.


OSOBNÝ ODBER

zadarmo

IVACHNOVÁ 70

Osobný odber na adrese Ivachnová 70, 034 83  Ivachnová je možný každý deň, po dohode.
Je nutné mať zadanú objednávku cez e-shop. Akonáhle bude objednávka spracovaná a nachystaná k odberu, budete o tom informovaní a čas odberu bude na obojstrannej dohode.
Kontaktná osoba: Andrej Latka, mobil: +421 944 047 647


SPÔSOB PLATBY
Platba na dobierku SR          1,5€
Online platba kartou             zadarmo
Predfaktúra                            zadarmo

 

 

Nákupný košík
Návrat hore